ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، آقا امام رضا علیه اسلام مبارک باد
خبرنامه فروردین و اردیبهشت
اطلاعيه مهم
با توجه به مصوبات کمیته معارف دانشگاه آزاد استان بوشهر
لطفا بند های زیر ملاک عمل اساتید معارف اسلامی و دانشجويان واحد خارگ قرار گیرد:
۱- انجام دو دوره مجازی در سایت آموزش مجازی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها که بر عهده دانشجویان نهاده شده بود، به عنوان جایگزین غیبت های قبل از عید نوروز، نمره میان ترم یا فعالیت کلاسی لحاظ شود و دوره مجازی دیگری ارائه نشود، اگر هم ارائه شده است لغو شود.
2- کلاس های بعد از عید با قوت از همین هفته در سامانه های مجازی دانشگاه ها اجرا شود.
3- در مورد ارزیابی نهایی دانشجویان، چنانچه امتحان حضوری در دستور کار دانشگاه ها قرار گرفت، دروس معارف اسلامی نیز از همان طریق ارزیابی خواهند شد و دوره های آموزشی مجازی نهاد جهت جبران کلاس های تشکیل نشده، نمره میان ترم و فعالیت کلاسی لحاظ خواهد شد. ولی چنانچه ارزیابی حضوری لغو شد، ملاک ارزشیابی دانشجویان دوره های مجازی نهاد و دیگر تکالیف دانشجویی خواهد بود.


اطلاعیه کمیته معارف اسلامی دانشگاه های استان بوشهر
با توجه به طولانی شدن تعطیلات دانشگاه ها و احتمال تعطیلی حتی تا پایان ترم، با مشورت مدیر امور گروه های معارف نهاد، نکات زیر را به استحضار اساتید معارف اسلامی دانشگاه های استان می رساند:
1-با توجه به بخش نامه معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد که به پیوست تقدیم می گردد، جبران کلاس های برگزار نشده دروس معارف اسلامی با جایگزینی آموزش مجازی از طریق سایت https://ec.nahad.ir کفایت می‌کند. بنابراین لازم است اساتید محترم در راستای پوشش حداکثری سرفصل های دروس مختلف، دوره های آموزشی مجازی مختلف را جهت گذراندن آن دوره ها تعیین کرده و به دانشجویان اطلاع رسانی بفرمایند.
تبصره اول: برای گذراندن دوره های آموزشی مجازی لازم استاد معارف در سایت عضو باشد. دانشجویان می توانند به سایت مراجعه کنند و از بخش کلاس جبرانی دروس مربوطه را ملاحظه کنند.
تبصره دوم: پیشنهاد می شود علاوه بر دریافت گواهی از دانشجویان، خلاصه دوره ها و ارائه شفاهی خلاصه در حد چند دقیقه در جلسه پایانی کلاس نیز الزامی گردد.
2- چنانچه برخی سرفصل‌های درسی توسط آموزش های مجازی سایت نهاد پوشش داده نشده است، استاد مربوطه موظف است از طریق آماده کردن فایل صوتی سرفصل مذکور را تدریس کند و از طریق فضاهای مجازی در اختیار دانشجویان قرار دهد یا در صورت فراهم بودن آموزش مجازی آنلاین توسط دانشگاه ها در آن فضا به ارائه مطالبي که در سایت مجازی نهاد پوشش داده نشده است بپردازند
تبصره: چنانچه دوره های آموزشی مجازی مندرج در سایت نهاد همه سرفصل‌های درسی را پوشش داده باشد، ارائه فایل صوتی یا شرکت در کلاس مجازی آنلاین الزامی نمی باشد.
3- اساتید محترم می توانند جهت تکمیل آموزش از پاورپوينت ها، صوت ها و فیلم هایی که در کانال میز معارف در ايتا وجود دارد استفاده نمایند.✍آدرس کانال میزمعارف در پیام رسانهای سروش، ایتا و تلگرام و اینستاگرام :

http://eitaa.com/MizeMaaref
http://sapp.ir/MizeMaaref
http://t.me/Mize_Maaref
https://www.instagram.com/mizemaaref
بخشنامه تشکیل ستاد آموزش غیرحضوری در استان ها و واحدهای دانشگاهی

اساتید و دانشجويان گرامی
با ارزوی سلامتی و تندرستی برای شما بزرگواران
با تلاشهای شبانه روزی و حمایت همیشگی هیات رئیسه - رئیس محترم دانشگاه جناب آقای دکتر قائدی و معاون محترم جناب آقای دکتر شهریاری بستر لازم جهت برگزاری کلاسهای آنلاین به صورت بومی در واحد خارگ و بوشهر (برای اولین بار در کل کشور) فراهم شد. لذا تمامی مراحل پیچیده قبل که وابسته به واحد الکترونیکی بود برداشته شده و به ساده ترین شکل ممکن در سامانه سیدا گنجانده شده است.
با توجه به عدم برگزاری کلاسهای قبل از عید و تاکید ریاست محترم عالیه دانشگاه جناب آقای دکتر طهرانچی مبنی بر تشکیل کلاسها ضروری است اساتید محترم کلاسهای جبرانی جلسات تشکیل نشده قبل از عید را از 5 فروردین تا 15 فروردین به صورت آنلاین تشکیل دهند.
لذا میبایست روی سیستم های خود نرم افزار های adobe connect. و flash player متناسب با مرورگر اینترنتی خود نصب نمائید.

سایت دانلود نرم افزارهای مورد نیاز:
http://iauec.ac.ir/support

جهت اطلاع از اخبار در کانال رسمی دانشگاه در پیام رسان ايتا عضو شوید:

کانال رسمی دانشگاه در ايتالازم به ذکر است که حضور و غیاب (تا زمان تشکیل کلاس ها به صورت حضوری) از طریق همین سامانه خواهد بود و ملاک حذف غیبت بیش از حد کلاسی نیز خواهد بود. لذا دانشجويان و اساتید بزرگوار می بایستی حتما کلاسهای آنلاین را برگزار نمایند.


بخشنامه تشکیل ستاد آموزش غیرحضوری در استان ها و واحدهای دانشگاهی
ابلاغ شیوه نامه آموزش مجازی
اطلاعیه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی برای نیمسال دوم 99-98

به اطلاع می رساند ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی برای نیمسال دوم 99-98، در مقاطع کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) تا پایان دی ماه 1398 در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ انجام می پذیرد.
   مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:
    عکس 4*3 اسکن شده
    اسکن صفحه اول شناسنامه
    اسکن کارت ملی
    اسکن مدرک تحصیلی پایه
    آدرس، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت
    آدرس ایمیل
    رشته و مقطع مورد درخواستافراد غیر بومی می توانند از طریق ایمیل iaukharg1398@gmail.com مدارک خود را ارسال نمایند.

مقطع رشته
کارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي برق- قدرت
کارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر
کارشناسي مهندسي دريانوردي
کارشناسي مهندسي نفت
کارشناسي مديريت وكميسردريايي
کارشناسي مديريت صنعتي
کارشناسي مديريت و بازرگاني دريايي
کارداني مديريت صنعتي كاربردي
کارداني پيوسته الكتروتكنيك-برق صنعتي
کارداني پيوسته نرم افزار كامپيوتر


تلفن تماس:
07733826310
07733826314
07733822224

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ
ثبت نام درجه سردوشي ناوبري
اطلاعیه مهم و فوری

با توجه به بخشنامه سازمان مرکزي دانشجويان مقطع ارشد ميبايستي در سامانه پژوهشيار ثبت نام نماييد و کليه مراحل پايان نامه را در سامانه مذکور ثبت و پيگيري نمايند. بديهي است کليه مراحل دفاع و تسويه حساب منوط به ثبت کليه فرايندهاي پايان نامه از ابتدا تا انتها با تاييد استاد راهنما خواهد بود.


عواقب ناشي از عدم ثبت نام و پيگيري مراحل بر عهده خود دانشجو مي باشد

سامانه پژوهشیار(ثبت پایانامه دانشجویی)
اطلاعیه

به اطلاع دانشجویان محترمی که مشمول تخفیفات دو دانشجويي هستند یا تحت پوشش اداره بنیاد شهید وامور ایثارگران و اداره بهزیستی می باشند می بایست تا مورخه ۹۸/۰۷/۳۰ معرفی نامه خود را تحویل دفتر فرهنگ اسلامی واحد نمایند در غیر این صورت در لیست این ادارات قرار نگرفته و می بایست شهریه کامل ترم را شخصا پرداخت نمایند.


عواقب تاخير در ارائه مدارک بعد از اين تاريخ بر عهده دانشجو مي باشد.

اطلاعيه
قابل توجه دانشجويان کارشناسي ارشد: جهت دريافت فايل راهنماي جستجوي پيشينه تحقيق مبني بر عدم تکرار موضوع پايان نامه در سايت ايران داک به بخش حوزه پژوهش و فناوري واقع در سايت دانشگاه مراجعه فرماييد
 • 1394/01/24

  بنا به الزامات سازمان بنادر و دريانوردي و در راستاي کمتر شدن مشکلات دانشجويان در دوره کارورزي موارد ذيل به اطلاع دانشجويان ذينفع رسانده مي شود و از اين پس از تاريخ 92/09/01 کليه دانشجويان ملزم به رعايت اين موارد مي باشند و عواقب ناشي از عدم توجه به اين موارد و به وجود آمدن مشکلات آتي متوجه شخص دانشجويان مي باشد.

  1- کليه دانشجويان ناوبري حاضر در دريا که کمتر از 10 ماه خدمت دريايي دارند (شامل کساني که بيش از 10 ماه کارآموزي دارنده نمي شود.). موظف به تهيه دفترچه کارآموزي جديد مطابق با STCW 2010 از سايت دانشگاه مي باشند.
  2- در زمان مراجعه از دريا پس از يک دوره يکساله، تحويل دفترچه هاي کارآموزي فقط همراه با تکميل پروژه آن section 9 صفحه 90 و 91 رکورد بوک از طرف دانشگاه قابل قبول مي باشد.
  3- دانشجويان مشغول در دوره کارآموزي بايد از طريق پست الکترونيکي با مدير گروه ها ارتباط مستمر داشته باشند.

  کاپيتان جورابلو: capt.alijourablow@gmail.com
  کاپیتان اسدالله رزاق زاده: maritimegroupmngr@yahoo.com

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99
آيتم تاريخ
انتخاب واحد 98/11/05 -- 98/11/10
شروع کلاسها 98/11/12
حذف و اضافه 98/11/26 -- 98/12/01
پايان کلاس ها 99/03/22
امتحانات پايان ترم 99/05/25 -- 99/05/30
بازدید امروز:183
بازدید ديروز:3297
آنلاين:54
بازدید ماه جاري:47211
بازدید ماه قبل:110152
کل بازديد:192647