اطلاعیه مهم و فوری

به اطلاع کلیه دانشجویان جدید الورود (ورودیان 1398 ) می رساند جهت عزیمت به دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ از روز یکشنبه مورخ 21 مهر ماه 1398 می توانند اقدام نمایند.

جهت اطلاع از ساعت و تاریخ حرکت کشتی های مسیر بوشهر و گناوه و همچنین ساعات پرواز ها به کانال زیر مراجعه فرمایید.

اطلاعیه

به اطلاع دانشجویان محترمی که مشمول تخفیفات دو دانشجويي هستند یا تحت پوشش اداره بنیاد شهید وامور ایثارگران و اداره بهزیستی می باشند می بایست تا مورخه ۹۸/۰۷/۳۰ معرفی نامه خود را تحویل دفتر فرهنگ اسلامی واحد نمایند در غیر این صورت در لیست این ادارات قرار نگرفته و می بایست شهریه کامل ترم را شخصا پرداخت نمایند.


عواقب تاخير در ارائه مدارک بعد از اين تاريخ بر عهده دانشجو مي باشد.

ثبت نام دوره‌های بدون آزمون دانشگاه آزاداسلامی

با توجه به بسته بودن سایت مرکز آزمون جهت ثبت نام دوره های کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته لذا به اطلاع می رساند جهت ثبت نام در این مقاطع حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۷/۰۶ به دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ (قسمت آموزش) مراجعه فرمایید.
   مدارک مورد نیاز:
    شناسنامه
    کارت ملی
    یک قطعه عکس ۴*۳
    آخرین مدرک تحصیلیبدین وسیله به اطلاع متقاضیان تحصیل در رشته های مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می رساند ثبت نام کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی تا پنجشنبه ۲۸ شهریور تمدید شد. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز ضمن دریافت دفترچه راهنما و کسب اطلاعات لازم در خصوص شرایط ثبت نام و انتخاب رشته، نسبت به خرید کارت اعتباری و ثبت نام خود اقدام نمایند.
شایان ذکر است نتایج این دوره پایان شهریور ماه اعلام خواهد شد.


مقطع رشته
کارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي برق- قدرت
کارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر
کارشناسي مهندسي دريانوردي
کارشناسي مهندسي نفت
کارشناسي مديريت وكميسردريايي
کارشناسي مديريت صنعتي
کارشناسي مديريت و بازرگاني دريايي
کارداني مديريت صنعتي كاربردي
کارداني پيوسته الكتروتكنيك-برق صنعتي
کارداني پيوسته نرم افزار كامپيوتر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ
اطلاعيه
قابل توجه دانشجويان کارشناسي ارشد: جهت دريافت فايل راهنماي جستجوي پيشينه تحقيق مبني بر عدم تکرار موضوع پايان نامه در سايت ايران داک به بخش حوزه پژوهش و فناوري واقع در سايت دانشگاه مراجعه فرماييد
 • 1394/01/24

  بنا به الزامات سازمان بنادر و دريانوردي و در راستاي کمتر شدن مشکلات دانشجويان در دوره کارورزي موارد ذيل به اطلاع دانشجويان ذينفع رسانده مي شود و از اين پس از تاريخ 92/09/01 کليه دانشجويان ملزم به رعايت اين موارد مي باشند و عواقب ناشي از عدم توجه به اين موارد و به وجود آمدن مشکلات آتي متوجه شخص دانشجويان مي باشد.

  1- کليه دانشجويان ناوبري حاضر در دريا که کمتر از 10 ماه خدمت دريايي دارند (شامل کساني که بيش از 10 ماه کارآموزي دارنده نمي شود.). موظف به تهيه دفترچه کارآموزي جديد مطابق با STCW 2010 از سايت دانشگاه مي باشند.
  2- در زمان مراجعه از دريا پس از يک دوره يکساله، تحويل دفترچه هاي کارآموزي فقط همراه با تکميل پروژه آن section 9 صفحه 90 و 91 رکورد بوک از طرف دانشگاه قابل قبول مي باشد.
  3- دانشجويان مشغول در دوره کارآموزي بايد از طريق پست الکترونيکي با مدير گروه ها ارتباط مستمر داشته باشند.

  کاپيتان جورابلو: capt.alijourablow@gmail.com
  کاپيتان موسوي: majidmousavi73@gmail.com

تقويم آموزشي نيمسال اول سال تحصيلي 99-98
آيتم تاريخ
انتخاب واحد 98/06/09 -- 98/06/31
حذف و اضافه 98/07/06 -- 98/07/11
شروع کلاسها 98/06/23
پايان کلاس ها 98/10/12
امتحانات پايان ترم 98/10/14-- 98/10/26
بازدید امروز:1149
بازدید ديروز:3277
آنلاين:77
بازدید ماه جاري:102413
بازدید ماه قبل:103562
کل بازديد:310622